Titles you rated
신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Money, ExplainedRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.0