Movies
Ratings
50
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 1.0

Perfect NumberRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The RingRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0

Death Note: The Last NameRated ★ 1.0