Series
Ratings
669
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Today I Grab the Tambourine AgainRated ★ 3.0
The Picnic DayRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Fairy CommiRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
The Lost RoomRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.0

Money's WarfareRated ★ 3.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Someone You Might KnowRated ★ 2.5
Hip Hop TeacherRated ★ 2.0
If We Were A SeasonRated ★ 2.0
Let Us Meet, Joo OhRated ★ 2.5
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 2.5