Movies
Ratings
229
PushRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.5

Fabricated CityRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MonstersRated ★ 3.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0

As OneRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0
Born to DanceRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0