Movies
Ratings
689
GlassRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Whispering WaterRated ★ 2.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0

MaXXXineRated ★ 3.0
The ConferenceRated ★ 2.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0

Bring Her BackRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5

The Hidden FaceRated ★ 2.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 2.5
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5