Movies
Ratings
36
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0

LeonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0

The ClientRated ★ 3.0