Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5

Han Gong-juRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0

HopeRated ★ 3.5

Shrek the ThirdRated ★ 3.5

The Terror LiveRated ★ 2.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.0