Series
Ratings
67
King of DesertRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 2.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5