Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

The Little PrinceRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0

The Terror LiveRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0

The PriestsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0

MotherRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 5.0