Titles you rated

On Your Wedding DayRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0

Art of FightingRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0