Titles you rated
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0

Phantom DetectiveRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
HulkRated ★ 1.0

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 1.0

Hot Young BloodsRated ★ 2.0

My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5