Movies
Ratings
26

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0

The Fatal EncounterRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0

The Way HomeRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 2.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 5.0