Movies
Ratings
53
Sing StreetRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0

A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
BlackRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Alpha and OmegaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0