Movies
Ratings
18
La La LandRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 1.0

A Moment to RememberRated ★ 0.5
CarolRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 2.0