Series
Ratings
18
GoblinRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0