Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TroyRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Wrath of GodRated ★ 2.0
BrickRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0