Titles you rated
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
블리치Rated ★ 4.5

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5

Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5