Titles you rated

When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5