Series
Ratings
89
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5

You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5