Series
Ratings
60
Three FriendsRated ★ 4.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5

Men on a MissionRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0