Movies
Ratings
256
Get OutRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0

The MercilessRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0