Series
Ratings
32
Save MeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5