Series
Ratings
160

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
My Little MonsterRated ★ 2.0
The SympathizerRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5
ClariceRated ★ 3.5
A ConfessionRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0

Demon SlayerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.5