Movies
Ratings
89
The Big ShortRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.5

MasterRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5

Blood and TiesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0