Series
Ratings
48

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0