Series
Ratings
176
Love & DeathRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
아이 엠 복서Rated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
신인감독 김연경Rated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0