Series
Ratings
30
Secret GardenRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0