Titles you rated
Succession Season 3Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0