Series
Ratings
388
ChernobylRated ★ 5.0
Strawberry MarshmallowRated ★ 3.0
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 3.0- 熱風海陸ブシロードRated ★ 4.0


The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 1.0
Tying the Knot with an Amagami SisterRated ★ 3.0
The Do-Over Damsel Conquers the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Loner Life in Another WorldRated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Foolish Angel Dances with the DevilRated ★ 2.0

To Your EternityRated ★ 4.0
Heat the Pig LiverRated ★ 1.5
The Kingdoms of RuinRated ★ 1.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Zoku OwarimonogatariRated ★ 2.5
Owarimonogatari IIRated ★ 4.0