Series
Ratings
62
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Oshi no KoRated ★ 4.5

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 1.5