Titles you rated

28 Days LaterRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 3.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5

SecretRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Coed and the Zombie StonerRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0