Movies
Ratings
78
Pearl HarborRated ★ 2.5

MossRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5

R-PointRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5

HanbandoRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0

World War ZRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5

The Face ReaderRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Act of ValorRated ★ 3.5