Series
Ratings
131
The ResidenceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Car Masters: Rust to RichesRated ★ 3.5
Car Masters: Rust to RichesRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0