Titles you rated

When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our PlanetRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0

Demon SlayerRated ★ 3.5

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love is Blind JapanRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love IslandRated ★ 2.5