Movies
Ratings
154

The ClassicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0

A Company ManRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5

FriendRated ★ 4.5

The Art of SeductionRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5

Voice of a MurdererRated ★ 2.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5

GloveRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 5.0

Bring It OnRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 4.5

PunchRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5

QuickRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0