Titles you rated

TranscendenceRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0

What Women WantRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0

Bring It OnRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0

MapadoRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0

My Tutor FriendRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5