Movies
Ratings
412

ParasiteRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5

Kamome DinerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
KillersRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0

My Scary GirlRated ★ 2.0
While We're YoungRated ★ 4.0

CanolaRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 0.5
Tower HeistRated ★ 4.0

A Company ManRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0