Series
Ratings
50

For You in Full BlossomRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0

You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0