Movies
Ratings
1276
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 1.5
War MachineRated ★ 3.0

Speak No EvilRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 2.5
Night Always ComesRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5

NocturnalRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.5

Because I Hate KoreaRated ★ 4.0