Titles you rated

When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
7 Days OutRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0