Movies
Ratings
377
Gone GirlRated ★ 4.0

We Are BrothersRated ★ 0.5

Han Gong-juRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5

Murder, Take OneRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0

Bring It OnRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0

The City of ViolenceRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0