Titles you rated

AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0

SKY CastleRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0