Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5