Movies
Ratings
450
Cast AwayRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5

ChefRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0

The UnjustRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0

The Front LineRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5

On Your Wedding DayRated ★ 3.0

The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5