Titles you rated

TumbleweedRated ★ 4.0

The TreacherousRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5

Infernal AffairsRated ★ 4.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0

A MuseRated ★ 3.5

A Dirty CarnivalRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.5

SilencedRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0