Movies
Ratings
178
Inside OutRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 3.5
ShelterRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
EragonRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 2.0

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0