Movies
Ratings
113
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0

Hana and AliceRated ★ 3.0

50/50Rated ★ 5.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 5.0
Our SchoolRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 5.0

Tale of CinemaRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Night and DayRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0

Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0

Love NowRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
Romantic IslandRated ★ 2.0

Highway StarRated ★ 1.0

My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0