Movies
Ratings
60
AvatarRated ★ 3.0
The FalloutRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
PreyRated ★ 2.0

Begin AgainRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5

NoiseRated ★ 2.5
SlitherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5