Movies
Ratings
23
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

The Way HomeRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0

Runway CopRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0