Titles you rated

SirensRated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
My DemonRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 1.5
The ActRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0